BetWinner lietotne – kā to lietot? Viss skaidri un gaiši par mobilo lietotni

Betwinner_app

Vai zinājāt, ka BetWinner ir sava mobilā lietotne? Kāpēc spēlēt mobilajā telefonā, un kādas priekšrocības ir BetWinner lietotnei? Iepazīstietes ar priekšrocībām paši!

Mūsdienās spēlētāji vairs nav mierā ar likmju izdarīšanu tikai datorā. Ko piedāvā BetWinner lietotne?

Mobilās lietotnes priekšrocības

Mobilā lietotne ir pilnvērtīga un droša spēles platforma jebkurā laikā un vietā. Tās vidē pieejamas visas funkcijas, kuras pazīstat no klasiskās tīmekļa saskarnes. Tomēr šī platforma ir pielāgota darbībai mazākos mobilo ierīču ekrānos. Vienīgais nosacījums BetWinner lietošanai ir interneta savienojums.

Tādējādi, izmantojot lietotni, varat vienkārši un ārkārtīgi ērti izdarīt savas likmes. Varat to darīt ikreiz, kad jums ir laiks vai atbilstošs noskaņojums. Jūs varat viegli pavadīt laiku ar aizraujošu spēli, piemēram, braucot sabiedriskajā transportā. Protams, lietotne tiek izmantota ne tikai spēlēšanai – to var izmantot arī naudas iemaksāšanai vai bonusu un reklāmas piedāvājumu izmantošanai.

BetWinner lietotne ir lieliski optimizēta un vienlaikus lietotājam draudzīga. Pārlūkošanu atvieglos arī personalizējamu iecienītāko sadaļu saraksts. No pirmā acu uzmetiena lietotnes koncepcija var atgādināt vēl vienu pazīstamu bukmeikeri – 365bet.

Veicot turpmākus atjauninājumus, BetWinner lietotne var ieņemt vietu starp labākajām tirgū pieejamajām lietotnēm. Mēs varam to ieteikt spēlētājiem visā tirgū. Vienīgā lietotnes problēma ir tā, ka to var izmantot spēlētāji Eiropā, Āzijā un Āfrikā, taču diemžēl ne Lielbritānijā.

Kurām ierīcēm ir pieejama BetWinner lietotne?

Lietotne ir pieejama ierīcēm, kurās tiek izmantota Android sistēma, kā arī viedtālruņiem un citām ierīcēm, kas aprīkotas ar iOS. Abos gadījumos jūs to varat izmantot pilnīgi bez maksas.

Kur lejupielādēt lietotni

Lietotni vislabāk lejupielādēt tieši no oficiālās vietnes www.betwinner.com. Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietotni neatradīsiet App Store vai Google Play.

Kā lejupielādēt lietotni

Ja lietojat iOS:

 1. Ievadiet interneta pārlūkprogrammā BetWinner vietnes adresi.
 2. Atrodiet mobilās lietotnes saiti, kas ļaus lejupielādēt instalācijas failu.
 3. Izvēlieties lietotni savai operētājsistēmai, proti, iOS. Nav nekādu noteiktu konfigurācijas prasību. Ja vēlaties pārliecināties, ka lietotne darbosies, izmantojiet jaunāko versiju.
 4. Lejupielāde aizņem dažas sekundes.
 5. Pirms sākat instalēt lietotni, norādiet to kā korporatīvo lietotni. Šo iespēju atradīsiet iestatījumu sadaļā “Ierīces pārvaldība”.
 6. Pēc tam izvēlieties KONTRAST, 000, atzīmējot programmu kā uzticamu.
 7. Tiklīdz būs veikta konta pārbaude, varēsiet sākt likt likmes.

 

Ja lietojat Android:

 1. Pirms sākat instalēšanas procesu, pārliecinieties, vai jums ir atļauts instalēt lietojumprogrammas no nezināmiem avotiem. Šo iespēju atradīsit ierīces iestatījumos. Gluži vienkārši jūsu sistēma nevar pārbaudīt lietotni, jo tā netika instalēta no Google Play, kas ir Android oficiālais lietojumprogrammu avots.
 2. Pārlūkprogrammā atveriet oficiālo BetWinner vietni.
 3. Atrodiet mobilās lietotnes pogu, kas novirzīs jūs uz .apk faila lejupielādi.
 4. Izvēlieties Android lietotni. Nepieciešama 4.1 vai jaunāka versija.
 5. Faila lejupielāde sāksies automātiski.
 6. Tiklīdz lejupielāde ir pabeigta, starp pēdējiem lejupielādētajiem failiem vajadzētu redzēt failu ar paplašinājumu .apk.
 7. Atveriet failu, noklikšķinot uz tā. Lietotne jāinstalē automātiski.

 

Kā sākt darbu ar lietotni

Lietotnē izmantosiet to pašu mobilās versijas kontu ar identisku pieteikšanās informāciju. Lai spēlētu, jums vispirms jāreģistrējas. Tomēr jums nav atkārtoti jāievada lietotājvārds un parole.

Android ierīcē jūs vienkārši izveidojat četrzīmju pieteikšanās paroli. iOS sistēmā jūs pat varat pieteikties ar pirksta nospiedumu, izmantojot pakalpojumu Touch ID.