Betwinner Review

Vērtējums

Bonuss par pirmo depozītu

100 EUR bonuss

Reģistrēties!

Betwinner

BetWinner bonusi – 100% bonuss kazino un sporta likmēm

Bonusi ir būtiska daļa no likmju jautrības. Arī BetWinner piedāvā tādus pašus priekus! BetWinner piešķir bonusus gan jaunajiem, gan esošajiem spēlētājiem! 

Bonusi ir viena no interesantākajām bukmeikeru piedāvājuma daļām. Tāpēc lielākā daļa no bukmeikeriem burtiski mēģina pārspēt cits citu, cenšoties izpatikt spēlētājiem. Kā šajā ziņā klājas BetWinner?

BetWinner bonusi

Piedāvājot daudzveidīgus bonusus, šis bukmeikers nekur neatpaliek! Tos visus atradīsiet kategorijā “Īpašie piedāvājumi”, kas atrodas augšējā izvēlnē. Izvēlne ir ļoti plaša un tiek regulāri atjaunināta. Piemēram, jums var būt pieejams viss turpinājumā norādītais:

Iepazīšanās bonuss

Iepazīšanās bonuss ir sensena parādība, kuru varam atrast praktiski visu bukmeikeru piedāvājumā. Tas ir motivējošs stimuls spēlētājiem, kuri vēl nav izlēmuši veikt likmes sadarbībā ar konkrēto bukmeikeri.

BetWinner gadījumā varat saņemt 100% bonusu par pirmo depozītu līdz 100€ vai līdzvērtīgu summu ārvalstu valūtā. Lai saņemtu šo bonusu, jums tikai jāizveido savs konts un jāveic pirmā iemaksa. Jums jāiemaksā vismaz EUR 1.

Tomēr jums ir jāatbilst bonusa nosacījumiem. Jums jāveic likmes ar bonusa summu vismaz 5 reizes uzkrājošajās derībās. Katrā no šīm uzkrājošajām derībām jāietver vismaz 3 notikumi, un vismaz 3 notikumiem jābūt koeficientiem, kas lielāki par 1,40. Visiem pasākumu sākuma datumiem jābūt piedāvājuma derīguma termiņa ietvaros.

Otrais iepazīšanās bonuss

Ja jūs tas interesē, varat saņemt arī 100% sagaidīšanas bonusu, kura vērtība nepārsniedz 300 eiro. Arī šajā gadījumā tiek piemērots minimālā depozīta noteikums; iemaksai jābūt vismaz 1 EUR.

Atšķirība meklējama bonusa nosacījumos. Šajā gadījumā gan bonuss, gan depozīts jāiemaksā spēļu automātos vismaz 28 reizes. Summu var uzskatīt par “iegrieztu” tikai tad, kad ir novērtētas visas likmes, kas ietilpst attiecīgās summas ietvaros.

Naudas atmaksa

Šis bonuss ļauj spēlētājam saņemt līdz pat 25% no summas, kas iemaksāta bonusa kontā, izmantojot AstroPay, Paykasa, Jeton un Papara maksājumu sistēmas.

Laimesta spēļu diena

Ekskluzīvās Laimesta spēles piedāvā bonusus. Šajās spēlēs katru piektdienu varat saņemt bonusu līdz 100 eiro un 5 bezmaksas Laimes rata spēles. Jums tikai jāspēlē attiecīgi atzīmētās spēles, katru piektdienu jāpapildina konts un jāgaida lieliski laimesti.

Iekams izņemat naudu, jums jāveic likmes ar bonusa summu 30 reizes (jau atkal Laimesta spēlēs). Jums tas jādara 24 stundu laikā pēc bonusa ieskaitīšanas. Bonuss ir ierobežots līdz maksimālajai summai € 100. Depozītam ir jābūt vismaz € 11.

Dienas uzkrājums

Uzkrāšanas princips ir vienkāršs. No visa sporta pasākumu spektra tiek izvēlēti tie, kuriem ir vislielākā peļņas iespējamība. Pēc tam tie tiek apvienoti vairākos tā sauktajos uzkrājumos sadaļās “Sports” un “Tiešraide”. Izvēlieties savu uzkrājumu; ja jums paveiksies, jūsu likmes koeficients uzvaras gadījumā palielināsies pat par 10%.

Nosacījumi ir vienkārši; piemēram, Advancebet nevar izmantot dienas uzkrājumam. Turklāt bonusa kontu nevar izmantot derībām, un uzkrājumu nevar mainīt.

Dienas laimests

Dienas laimests ir ikdienas loterija. Ar to katru dienu varat iegūt līdz pat 500 bonusa punktiem. Kā tā darbojas? Vispirms ritiniet līdz piedāvājuma lapai un saņemiet biļeti. Ierobežojums vienmēr ir viena biļete dienā. Pirms izlozes sākuma jūs apstiprināt savu dalību, izdarot sporta likmi pēc savas izvēles. Likmei jābūt virs € 1 ar koeficientu 1,8. Kad likme ir izdarīta, izlozē tiek iekļauts jūsu konta numurs. Izloze paredzēta bonusa punktiem un notiek plkst. 20:00 (UTC laiks).

Pēc izlozes beigām varat pārbaudīt, vai jūsu numurs ir norādīts starp uzvarētājiem. Saraksts tiek publicēts pasākuma lapā. Ja esat viens no izvēlētajiem laimīgajiem, saņemsiet 500 bonusa punktus. Tie tiks ieskaitīti jūsu kontā 24 stundu laikā pēc izlozes beigām. Uzvarētājs tiek izvēlēts nejauši.

Bezmaksas biļete no TOMBALA

Kā varat saņemt bezmaksas biļetes? Jums tikai jāizdara 5 likmes, un jums automātiski pienāksies viena biļete. Biļetes vērtība vienmēr ir vienāda ar 20% no jūsu 5 iepriekšējo biļešu summas. Biļetes vērtībai vai biļešu skaitam, ko katrs spēlētājs var iegūt, nav nekādu ierobežojumu.