Viss par BetWinner tehnisko atbalstu un kontaktu pārskatu

Betwinner support

Kā sazināties ar BetWinner klientu atbalsta dienestu? Jūs to uzzināsiet turpinājumā sniegtajā pārskatā. Mēs izskaidrosim, kā darbojas BetWinner klientu atbalsts un kam jāpievērš uzmanība.

Bukmeikera kvalitāti cita starpā nosaka arī klientiem pieejamais tehniskā atbalsta līmenis. Kā šajā ziņā veicas BetWinner vietnei un kā varat sazināties ar klientu atbalstu?

Par BetWinner tehnisko atbalstu

Klientu atbalsts ir ļoti svarīga spēles sastāvdaļa, it īpaši, ja spēlētāji iemaksā savos kontos lielākas summas. Tāpēc bukmeikera darbs jānodrošina apmācītiem darbiniekiem, kas sazinās ar klientiem.

Funkcionālu klientu atbalstu ar profesionālu pieeju novērtēs gan iesācēji, gan pieredzējuši spēlētāji. Bukmeikera darbinieki regulāri risina visdažādākās problēmas, kā arī arī palīdzēs jums izveidot savu kontu.

Pieejamās klientu atbalsta formas

Klientu atbalsts pieejams nepārtraukti, tostarp tiešraides tērzēšanas, veidlapu, e-pasta un tālruņa zvanu veidā. Ja vēlaties, lai jūsu vaicājums tiktu izskatīts pēc iespējas ātrāk, izmantojiet tālruņa līniju. Saziņai reāllaikā varat izmantot arī tiešsaistes tērzēšanu. Atbilde e-pastā vai pēc iesniegtas veidlapas var aizņemt vairākas stundas.

Saziņas veidlapa

Jūs varat uzdot jautājumu tieši vietnē, izmantojot saziņas veidlapu. Pēc tam jūs saņemsiet atbildi e-pastā. Jautājumu varat uzrakstīt jebkurā no vairākām atbalstītajām valodām. Šī ir laba iespēja, ja nerunājat angliski.

Tālruņa līnija

Tālruņa līnija ir pieejama nepārtraukti, bet nedēļas nogalēs gaidīšanas periodi parasti ir garāki. Jums jāpatur prātā, ka par zvaniem uz šo tālruņa līniju jāmaksā. Lūdzu, atcerieties arī to, ka atbalsts ir pieejams tikai angļu valodā.

Klientu apkalpošanas tālruņa numurs: +44 203 936-29-96

E-pasts

Galvenā saziņas e-pasta adrese ir support@betwinner.com. Jūs varat iesniegt jautājumu jebkurā no atbalstītajām valodām. Šis arī ir lielisks risinājums apmeklētājiem no valstīm, kurās nerunā angliski.

Atkarībā no konkrētā jautājuma veida jūs varat arī nosūtīt savus ieteikumus uz šādām e-pasta adresēm:

  • vispārēji jautājumi: info-en@betwinner.com
  • drošība: security@betwinner.com (lūdzu, ņemiet vērā, ka šeit ieteicams sazināties angļu valodā)
  • mārketings: marketing@betwinner.com
  • finanses un konts: accounting@betwinner.com
  • partneru programma: support@betwinneraffiliates.com

 

Tiešsaistes tērzēšana

Saite uz tiešsaistes tērzēšanu atrodama ekrāna apakšējā labajā stūrī. Jūs varat to izmantot, lai sazinātos tieši ar BetWinner pārstāvjiem. Taču dažos gadījumos pat darba dienās var gadīties, ka tērzēšanas darbinieks pašlaik ir bezsaistē. Tādā gadījumā, lūdzu, uzgaidiet vai nosūtiet jautājumu e-pastā. Tehniskajam atbalstam atkal vajadzētu būt funkcionāli pieejamam jau pēc dažām minūtēm.

Pieejamās  valodas

Klientu atbalsts pašlaik ir pieejams dažādās valodās, kuras norādītas tālākajā uzskaitījumā:

Albāņu, bulgāru, ķīniešu, čehu, angļu, franču, vācu, grieķu, ebreju, itāļu, japāņu, korejiešu, latviešu, poļu, portugāļu, rumāņu, krievu, spāņu, taju, turku, vjetnamiešu.

Tāpēc pieejamais valodu klāsts ir salīdzinoši plašs, palīdzot daudziem spēlētājiem mazināt valodas barjeru. Ja sarakstā neatradāt savu valodu, saziņai, lūdzu, izmantojiet angļu valodu.

Kā tiek sniegts klientu atbalsts

Aktīvo spēlētāju pieredze liecina, ka klientu atbalsta sniegšanā ir viena būtiska problēma: šis process aizņem salīdzinoši daudz laika. Tāpēc, ja risināt kādu jautājumu ar BetWinner pārstāvjiem, bruņojieties ar lielu pacietību.

BUJ

Tehniskā atbalsta dienestam atbilžu sniegšanai vajadzīgs tik ilgs laiks arī tādēļ, ka vienlaikus tiek saņemts liels skaits identisku jautājumu, bet darbiniekiem ar tiem jāstrādā individuāli. Mājaslapai nav BUJ sadaļas, kurā spēlētāji vispirms varētu paši mēģināt atrisināt savas problēmas.

Detalizētāku informāciju par noteikumiem, piemēram, par likmju izdarīšanu, atradīsiet sadaļā “Par mums”. Tā atrodas lapas apakšdaļā.

Sociālie tīkli

BetWinner ir profili arī sociālajos tīklos Instagram, Twitter un Facebook. Tur varat ierakstīt savus komentārus.

Saziņas adrese:

Chrysanthou Mylona
12. ēka, Harmonia
1. korpuss
1. stāvs, 15. dzīvoklis/birojs
3030 Limasola
Kipra