BetWinner maksājumi – kā iemaksāt naudu un izņemt laimestu?

Betwinner pay

Pirms sākat spēlēt, iepazīstieties ar BetWinner maksājumu sistēmu. Jums noderēs mūsu noderīgais ceļvedis. Kurš maksājuma veids ir visizdevīgākais BetWinner? Mēs zinām atbildi.

Naudas iemaksāšanas un izņemšanas metodes ir izšķirošs jautājums daudziem spēlētājiem. Kāds ir BetWinner norēķinu piedāvājums?

BetWinner un dažādas norēķinu metodes

Naudas iemaksas un izņemšanas metožu skaits ir viena no jaunā derību tirgus dalībnieka stiprākajām pusēm. Pašlaik BetWinner ir pieejamas vairāk nekā 200 maksājumu metodes, tādējādi ierindojot šo pakalpojumu sniedzēju starp bukmeikeriem ar vislielāko pieejamo maksājumu veidu skaitu pasaulē.

Tomēr spēlētājiem jāapzinās, ka ne visi no maksājumu veidiem attiecīgajā laikā var būt pieejami viņu valstī. Lai gan maksājuma veidu spektrs ir ierobežots ģeogrāfiski, katrā reģionā joprojām ir vairāki desmiti izvēles iespēju.

Līdz ar to BetWinner pieejamo norēķinu veidu izvēle ir pietiekami plaša. Piemēram, piedāvājumu klāstā ir ietvertas priekšapmaksas kartes un iespēja izmantot kriptovalūtas. Spēlētājiem ir vairāk nekā 10 iespējas, ieskaitot tradicionālās Bitcoin, Ethereum u.c valūtas. Runājot par populārām alternatīvām, BetWinner nepiedāvā PayPal maksājumu vārteju vai Zviedrijas Trustly sistēmu.

Runājot par parasti izmantotajām norēķinu metodēm, varat izmantot klasiskās iespējas, kas pieejamas praktiski visur, piemēram, norēķinus ar karti vai bankas pārskaitījumus. Pieejams arī viss lokālo sistēmu klāsts, piemēram, Yandex, Webmoney un Nordea.

Raugoties no drošības perspektīvas, katrs spēlētājs var būt pilnīgi drošs par platformas darbību. Neatkarīgi no izvēlētās metodes tā ir pilnīgi droša, pateicoties šifrēšanai. Tādēļ pakalpojumu sniedzējs samazina risku, ka jūsu maksājumu kartes sensitīvie dati tiks ļaunprātīgi izmantoti.

Naudas izņemšanas metodes

Minimālā izmaksas summa ir EUR 1,50 vai līdzīga summa citā izvēlētajā valūtā. Nav maksimālā izņemšanas ierobežojuma. Naudas izņemšana tiek veikta bez maksas. Atkarībā no izvēlētās metodes izņemšana var ilgt dažas minūtes vai dažas dienas. Vidējais pieprasījuma apstrādes laiks ir 15 minūtes, savukārt, piemēram, naudas izņemšana ar maksājumu karti prasa ilgāku laiku, proti, līdz 7 dienām. Par naudas izņemšanu nav jāmaksā. Lai izņemtu līdzekļus, spēlētājam jāpārbauda viņa konts.

Iemaksas metodes

Minimālais depozīts ir € 1 vai vienlīdzīga summa attiecīgajā valūtā. Nav maksimālās depozīta summas ierobežojuma. Iemaksas tiek veiktas bez maksas. Visām metodēm apstrāde tiek veikta nekavējoties.

Kuru maksājuma veidu izvēlēties

Ņemot vērā, ka jums nav jāuztraucas par maksu piemērošanu, jums jāizmanto iespēja, kas nodrošina ātrāko apstrādi, piemēram, digitālie maki (Skrill un citi). Tie ir populāri ne tikai ātruma, bet arī privātuma aizsardzības dēļ; jūs ielādējat naudu virtuālajā kontā. Spēlētāji iecienījuši arī naudas izņemšanu ar karti un bankas pārskaitījumus.

Jums arī jāņem vērā, ka lielākajā daļā gadījumu izmaksu veikšanai var izmantot tikai to metodi, ar kuru veicāt vismaz vienu iemaksu.

Ņemot vērā, ka visas iemaksu metodes tiek apstrādātas uzreiz, jūsu izvēle šeit ir nedaudz plašāka.

Piemēram, daudzi spēlētāji izvēlas klasisko iemaksu ar karti – galvenokārt tāpēc, ka naudas pārskaitījums ir ārkārtīgi ērts un nav nepieciešama reģistrācija. Parasti tiek pieņemtas reljefas Visa kartes; Mastercard gadījumā vislabāk vispirms uzzināt lietošanas nosacījumus.

Lai gan pārskaitījumus ar maksājumu karti var uzskatīt par drošiem, tomēr, ja jums tomēr ir zināmas bažas, iesakām izmantot klasisko bankas pārskaitījumu. Vienīgais šīs pieejas trūkums ir tāds, ka bukmeikeram jāatbalsta tūlītēji bankas pārskaitījumi ar jūsu banku, jo pretējā gadījumā viss process var ilgt vairākas dienas. Lai veiktu tūlītēju maksājumu, netiek piemērotas citas maksas. Tomēr noguldījumi ar bankas pārskaitījumu ir nedaudz sarežģītāki; jums jāievada plaša informācija par uzņēmumu, kuram vēlaties nosūtīt naudu.

Savukārt digitālo maku izmantošana ir ļoti vienkārša; katrs bukmeikers piedāvā vairākas iespējas. Piemēram, populāri pakalpojumi ietver digitālo maku Skrill.